Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zprávičky ze života RR Kraslice

8. 1. 2013

Už jsem Vám dlouho nenapsal souhrn dobrých zpráviček ze života naší Přední hlídky RR. Myslím, že se toho událo opravdu mnoho.  Tak tedy prosinec byl na akce opravdu ÚRODNÝ. Nejprve naše dětské trhy v Jindřichovicích, které i přes úbytek návštěvníků byli skvělým zakončením naší celoroční činnosti. Čistý výtěžek z Jindřichovic byl 10000 Kč ! Díky této sympatické dotaci jsme mohli přidat opět jednu sochu (pastýř s ovečkou) do našeho Jindřichovického betléma. Další naše trhy!!!!! se konaly v Kraslicích před naším dětským klubem Šnek. I když návštěva byla minimální a počasí nám moc nepřálo, přesto se nějaké výrobky prodali. Nejvíce asi utržili maminky z našeho Mateřského klubu Šnek. Pevně věřím, že letošní kraslické trhy se povedou a lidé si cestu k nám najdou. 

Další skvělou a povedenou akcí bylo Betlémské světlo 2012. 23.12.2012 si pro něj do kostela sv. Martina v Jindřichovicích přišlo neočekávaně mnoho lidí. Bylo to určitě i v důsledku vystoupení naší Jindřichovačky paní. Šulkové, která v doprovodu Petra Rojíka potěšila srdce a uši všech návštěvníků kostela. Snad i Betlémské světlo rozsvítilo mnohá srdce a otevřelo je pro Ježíše Krista. . No uvidíme!

A to ještě není konec. 28.12.2012 se konal v bývalém Digitálním kině v Kraslicích 1. DOBROKONCERT, který byl určen všem lidem, kteří nám v průběhu roku pomáhali a otevřeli svá srdce pro druhé. Na koncertě vystoupily Nebožtíci z Kraslic, Martin Čarny Band z Krajkové a Rest z Kraslic. Na rvní ročník to nebylo zas tak zlé. Dokonce se i tancovalo. Sice jen pár lidiček, ale vše spěje kupředu, tak myslím, že příští koncert si pořádně užijeme. 

No a hned následující den, tedy 29.12.2012 proběhl v tělocvičně v Jindřichovicích druhý ročník turnaje Royal Rangers Kraslice ve stolním tenise. Tentokrát se ho zůčastnilo 18 borců, malých i velkých, z Jindřichovic, Krajkové a Kraslic. Byly to krásné 4. hodiny sportu a nervy drásajích zápasů. Vítězové si odnesli opravdu hodnozné ceny, na které budou rádi vzpomínat a určitě i kvůli nim přijdou i tento rok.   

Přeji krásný a živý rok s Bohem - Sebiškoncert-3k-sbirka-2013-008.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář