Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zprávičky pro lidičky !!!!!

21. 9. 2011

Ahoj kamarádi !

     Musím se všem moc omluvit, jelikož jsem ještě nedokázal umístit fota z našich táborů na náše stránky. Budu se snažit vše dát co nejdříve do pořádku.

Začalo září, kluby se už rozjely a máme za sebou i některé akce. Určitě všichni rádi vzpomínáte na víkend s americkým fotbalem, který proběhl 3-4 září 2011. I z této akce jsou pořízeny drastické snímky, které taktéž brzy uvidíte.  Minulý víkend proběhly rybářské závody na našem koupališti. pro některé to byla rutina, pro některé nová zkušenost a další z věcí, které se určitě někdy v životě hodí. Ulovilo se spoustu ryb. Velkých(2) a i malých (asi tak 25). Všichni ale bojovali a vydrželi trpělivě sedět a chytat. Určitě musí být jasné, že závody vyhráli zkušení rybáři. Radek a Pavel.  Sláva vítězům a čest poraženým! A poděkování dospělým za skvělou organizaci a poskytnutí rybníku s nenažranými rybami. Děkujeme DOSPĚLÁCI HODNÍ.

Po skončení našich krásných závodů proběhlo odpoledne papulákové divadlo. Tři dramatické a veselé příběhy jsme mohli společně shlédnout v naší malé, útulné tělocvičně. Skvělé bylo, že papuláci se nebáli mluvit o Ježíši Kristu a o věcech, které se vyučujem na našich biblických klubech. Mne osobně se moc líbili. Hlavně ten modrej strach. To byl drsnej týpek. Závěr patřil krátkému houslovému koncertu, který se uskutečnil v našem kostele. Moc hezky a líbivě zahrál nadějný muzikant z Horního Slavkova Tomáš Štěpánek. To už se sobota blížila ke svému konci. No a v neděli jsme společně vyjeli do kina Alfa v Sokolově na premieru nového českého filmu Dívka na koštěti II. začali jsme tedy opravdu ve velkém stylu a spousta akcí nás ještě čeká. Proto tedy sledujte náš web a buďte připraveni.

S Pánem Bohem

Sebišrybolov---divadlo-2011-044.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

husty

(adam, 10. 10. 2011 20:15)

byli sme velmi silny a odvazny