Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nové zprávičky pro super človíčky

7. 2. 2012

Po delší době přináším nové zprávy pro potěchu duše.

- Tříkrálová sbírka je již za námi. Moc a moc děkuji všem obětavým koledníkům, ale také i jejich dospělým  průvodcům.  Tento rok jsme společně pro potřebné vykoledovali unor-2010-015.jpg59 092 Kč.  To je rekordní výtěžek. Za odměnu si všichni společně uděláme jeden krásný večer ALÁ PIZZA. Přesné datum sdělím. A samozřejmě se můžete těšit na květnový víkend na faře ve Stříbrné.

- Další novou zprávou je, že jsme dostali od města Kraslic do užívání prostory bývalého kina v Kraslicích. Zde pomalu začínáme budovat klub Royal Rangers s názvem ŠNEK. Klub-herna by měla fungovat každé úterý a čtvrtek od 16.00 do 18.30 hod.  K dispozici by zde měla být herna a malá čajovna. Vybavení herny závisí na financích. Doufám, že nám bude Nejvyšší nakloněn a pomůže při shánění peněz. Předpokládané otevření klubu je  konec března 2012. Kdo by chtěl finančně pomoci s klubem finanční dar zaslat na náš účet, nebo předat mě osobně. Taktéž shánime starší sedačku a  stoly.

- Prosím tímto všechny, kteří mi ještě nezaplatili členské  příspěvky za rok 2011 aby se pokusily 200 Kč zaplatit do konce února 2012. Děkuji

- Naše kluby  pokračují  pravidelně každý pátek.  10. února 2012 bude u Sebišů biblický klub. Od 17.00 hod. Těšíme se!!!!!

Ahoj Sebiš

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář