Jdi na obsah Jdi na menu
 


Letní tábor RR 2011

12. 3. 2011

Už je to tady. Dnes zasedala veliká rada  a dohodla se na následujícím. V tomto roce poprvé proběhnou dva běhy LT. První termín je v době od 5 do 13. srpna 2011. Druhý termín je od  14 do 21. srpna 2011. Každý běh pojme 35 dětí ve věku od 7 do 15 let. (podmínka je školní docházka). Cena se nám trochu zvýšila. Dohodli jsme se na částce 1900 Kč. Pokud budou na táboře sourozenci, nebo  někdo nemá možnost  si tolik našetřit, budou možné individuální slevy. Proto již neváhejte a začněte se  přihlašovat na uvedené emaily, které jsou uvedené na těchto našich stránkách. 

A vy VEDOUCÍ sledujte náš web a zpávy pro Vás. AHOJ SEBIŠtabor-2009-056.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VEDOUCÍ, VEDOUCÍ!!!!!!!!!!

TERMÍNY , které  budeme muset obsadit. Tak tedy : I. termín  Hl.  vedoucí - J.Sebján, vedoucí : Radek Pitra, Martina Morávková, Petra Sebjánová. Chybí tedy 2 vedoucí. Kdo to bude ? Přihlašte se mi na email. II. termín Hl. vedoucí - J.Sebján, vedoucí : Radek Pitra, Lenka Lehmanová. Chybí tedy 3 vedoucí. Kdopak to asi bude ? Rychle psát kamarádi vedoucí.
 

Plakát LT 2011.doc

 

VÁŽENÍ A MILÍ KAMARÁDI !!!!

Jelikož je ještě 30 volných míst na naše oba termíny letního tábora, více míst je na druhý termín), prosím Vás tímto o pomoc naplnit volná místa. Pokud víte o někom, kdo by chtěl s námi strávit jeden týden u nás v Jindřichovicích, zkuste jej pozvat na náš tábor. Veškeré informace o táboře najdete na našich stránkách a pokud ne, jsem ochoten na vše odpovědět.

 Tak AHOJ Jan Sebiš Sebján

Velitel 22. PH RR Kraslice

tabor-2009-210.jpg