Jdi na obsah Jdi na menu
 


Brigáda v klubu ŠNEK v Kraslicích

3. 3. 2012

Dnešní sobotu 3. března se konala první velká brigáda v našem klubu ŠNEK v Kraslicích. Tento objekt, jak již většina ví, dostala naše organizace od města Kraslice. Zde se bude nacházet dětský klub ŠNEK pro děti ve věku od 7 do 15 let.  Jelikož se klub nachází v předsálí bývalého kina, prostoru je zde hodně. Proto se v jedné části bude nacházet herna. Zde si budou moci naši návštěvníci zahrát stolní fotbálek, šipky, airhockey a zatančit si na tanečních deskách. Dále zde budou stolní deskové hry. V druhé části  bude čajovna, ve které si budete moci za malý poplatek dát čaj a posedět s kamarády v příjemném prostředí. Do budoucna chystáme ještě 2 počítače a wifi připojení.  Provoz klubu bude oficiálně započat v úterý 20. března 2012 od 16.00 hod. Provoz klubu bude každé uterý a čtvrtek od 16.00 do 19.00 hod. V rámci klubu zde budou probíhat ale i jiné aktivity.  Od dubna zde budu mít pro děti od 10 do 15 let semináře Etických dílen. Každou sobotu zde bude probíhat příprava a nácvik muzikálu SRDCE PRO DRUHÉ. Začínáme 10. března od 10.00 hod. Kdo má zájem zahrát si v muzikálu neváhejte a dostavte se příští sobotu do klubu ŠNEK.  Odjíždíme našim busem z  Jindřichovic. Přesný čas odjezdu  je v 09.30 hod.

To je zatím asi vše. Věřím, že mnoho z vás si cestu do klubu najde. Ve většině případu budu odjíždět v úterý a čtvrtek do klubu naším busem od nás z Jindřichovic. Vždy v 15.30 hod od Sebišů. Vítám  každého cestujícího.

S Pánem Bohem

Sebiš

brigada-klub-snek-016.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

hustý

(barbie, 14. 3. 2012 20:14)

Ahoj tak jak vám to šlo asi ste se nadřely ,ale teď to tasm vypadá velmi dobře sami mi to podtvrdíte. A těšššššššššším se

čus :-DDD